[page_header height=”187px” margin=”0px” align=”center” depth=”5″ parallax_text=”1″ bg=”1691″ bg_overlay=”rgba(0,0,0,.5)” bg_pos=”84% 96%”]

[section]

[ux_text text_align=”right”]

 شما می توانید کالاهایی که از الفا کافه خریداری کردید را پس از تحویل، با علت های زیر مرجوع کنید.
 

مغایرت ظاهری و یا کیفیتی کالا نسبت به توضیحاتی که در سایت نوشته شده است

اگر محصولی که دریافت کردید از نظر ظاهری یا کیفی با چیزی که در توضیحات محصولات نوشته شده است متفاوت بود می توانید کالای خود را برای الفا کافه بازگردانید و  ما مبلغ کالا را به علاوه هزینه پیک برای شما واریز می کنیم.
 
 
(به این موضوع توجه داشته باشید که بعضی از کالاها در سایت شباهت زیادی با هم دارند پس لطفاً در هنگام خرید دقت لازم را داشته باشید تا دقیقاً همان نوع دستگاه یا قهوه یا هر چیزی که لازم دارید  برای شما ارسال شود و اشتباهی صورت نگیرد)
 
دقت کنید که وجود مغایرت در کالا باید نهایتاً تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل کالا به کارشناسان ما از طریق تلفن تماس یا واتساپ اطلاع داده شود. در این حالت هزینه پیک یا پست برعهده فروشگاه ما می باشد.
 
امکان حداکثر ۲۰ درصد تفاوت در رنگ کالا و عکسهای گرفته شده به دلیل نورپردازی وجود دارد.

 

آسیب دیدگی یا ایراد ظاهری در کالا یا محصول ارسال شده

 
 اگر هنگام دریافت کالای سفارش داده خود آسیب دیدگی یا ایراد ظاهری و یا فنی و فیزیکی مشاهده کردید، می توانید محصول خود را مرجوع  و هزینه آن را به طور کامل دریافت کنید.
 
 عدم دریافت بسته  به دلیل ورود اشتباه یا ناقص آدرس پستی و مشخصات بر عهده شما مشتری عزیز می باشد در  پس لطفاً پر کردن مشخصات دقت لازم را داشته باشید.
 

[/ux_text]

[/section]
[gap height=”33px”]

[button text=”تماس با پشتیبانی” color=”secondary” style=”underline” radius=”99″ expand=”true” icon=”icon-phone” link=”tel://09120705740″]